
Спілка Професіоналів України
Наші перемоги разом з СПУ!
Наші дні в розвитку та навчанні разом зі Спілкою Професіоналів України в індустрії краси (СПУ)-громадська організація, яка об'єднує перукарів, візажистів, майстрів нігтьової естетики, бровістів і інших фахівців індустрії краси з усієї країни.
Основні завдання організації - підвищення престижності професій індустрії краси, поліпшення якості послуг, підвищення кваліфікації майстрів та стандартизація освітніх послуг в індустрії, розвиток і популяризація конкурсного руху на національному та міжнародному рівні. Більшість наших майстрів неоднократні переможці в Чемпіонатах України СПУ. Наша студія розвивається та йде в перед до перемог!
Наша команда
Майстри нашої струдії регулярно займають перші місця на чемпіонатах та фестивалях з манікюру.

Який манікюр вибрати?
Види манікюру: класичний, апаратний, комбінований та європейський
Майстри нашої студії готові допомогти вам розібратися в тому, яка різниця між класичним, комбінованим, апаратним і європейським манікюром.
Класичний манікюр - Манікюр, який виконується без допомоги апарата. Використовуються манікюрні інструменти, такі як пушер, нашкірниці, ножиці, шабер. Цей вид манікюру вважається найуніверсальнішим.
Апаратний манікюр – техніка, в якій використовується лише апарат. Цей вид манікюру підходить не всім, а лише людям з сухою кутикулою. Людям із руками, схильними до пітливості, цей вид манікюру не підійде, тому що можна з легкістю поранити шкіру.
Комбінований манікюр виконується за допомогою апарату та ріжучого інструменту.
Європейський манікюр — це вид манікюру, при якому не використовується ріжучий інструмент. За допомогою ремуверу забираються ороговілі частини кутикули (птеригій). Сама кутикула не зрізається, а пом'якшується і делікатно відсувається пушером чи апельсиновою паличкою. Цей різновид манікюру підходить людям з тонкою, чутливою кутикулою та дітям до 16 років. До цього віку глибокий манікюр робити не бажано.
Кожна з технік манікюру предбачає за собою професійність.
Правильний вибір манікюру і ви в безпеці.


Реконструкція гелем! Чи безпечна ця процедура?
Коли цю процедуру можна робити? Та навіщо вона потрібна?


Цю процедуру можна робити:
- якщо клієнт получив травму нігтя.
- ходіння в тісному взутті.
- після резекції чи прямого попадання на палець чогось тяжкого яке призвело до втрати вільного краю нігтя та деформації.
Реконструкція виконується м’якими гелями з клотримазолом(щоб в взутті максимально був гнучким).
Ця техніка безпечна, якщо немає запальних процесів! Та таку процедуру бажано робити тільки в теплий період року, коли більшість часу ваші пальчики знаходяться у відкритому взутті чи в мяких кросівках!
Це не лікувальна процедура! А естетична!
Коли ви маєте дефект нігтьової пластини або ж вам естетично не комфортно взувати гарні босоніжки .
Тоді ми вас чекаємо та допоможемо вам із цією проблемою :)

Що таке японський манікюр
Японський манікюр це техніка догляду за нігтями, популярна у всьому світі. У манікюрних та педикюрних салонах цю процедуру ще називають перманентним глянсуванням нігтів, запечатуванням нігтьової пластини або біоманікюром. Серед сучасних методик догляду за нігтиками манікюр у японському стилі вважається одним із найбільш ефективних, естетичних та комфортних для клієнта. Основна ідея і одна з найважливіших особливостей даного виду манікюру - виключно дбайливе ставлення до нігтів. Майстри використовують тільки безпечні та натуральні засоби: пантенол, гліцерин, вітамінні та мінеральні комплекси, ефірні олії, рослинні екстракти. Саме тому японський манікюр відгуки про який отримали найвищий рейтинг, можна робити навіть вагітним і жінкам, що годують. Плюси японського манікюру Техніка японського манікюру якнайкраще підходить для роботи з ослабленими, пересушеними, потьмянілими нігтями. Завдяки ретельно виконаному японському манікюру нігтьова пластина: • швидше відновлюється та росте; • набуває красивого натурального блиску і здорового вигляду; • стає більш міцною, міцною та еластичною.
Гель-лак?

Виробники вказують певний період носіння гель-лаків в інструкціях щодо використання своєї продукції. Найчастіше це 2 тижні. Незважаючи на це, багато дівчат не хочуть оновлювати манікюр надто часто. Хтось хоче трохи заощадити, тому носить покриття довше за визначений термін. А у когось просто повільно ростуть нігті, через що навіть при переношуванні манікюр має досить акуратний вигляд. Деякі дівчата спеціально вибирають такий дизайн, щоб відростання нігтиків було не надто помітним. Багато хто не розуміє, чому не можна переношувати гель-лак, і вільно ходять довше за визначений термін. Давайте розберемося, що може статися через порушення рекомендацій виробників.
Чому довго носити гель-лак шкідливо
Любительки довгострокового манікюру повинні знати, чим вони ризикують, переношуючи покриття довше за визначений термін. Частими несприятливими наслідками такого підходу є:підвищений ризик поломки нігтя із переношеним гель-лаком потрібно бути особливо акуратними, оскільки при зростанні пластини на вільний край доводиться підвищене навантаження;
висока ймовірність відшарування покриття. Навіть при незначному і практично непомітному відставанні гель-лаку від нігтя в щілину, що утворилася, потрапляють вода і забруднення. Через тепла, що виділяється тілом під шаром переношеного покриття, виникають сприятливі умови для розвитку патогенної мікрофлори; можливість відторгнення нігтя. Відбувається під впливом підвищеного навантаження, причиною якої є переміщення ваги покриття.
Прихильницям ідеї носити гель-лак максимально довго потрібно пам'ятати про те, що такий тип покриття полімеризується під дією ультрафіолетових променів. Тому з часом воно стає тільки міцнішим, адже ви не можете зовсім не виходити на вулицю. Згодом видалити переношений гель-лак на нігтях виявиться складнішим, і існує ризик пошкодити натуральну пластину.
Гель-лак без пошкоджень
Вчасно знімати штучне покриття, не переходжувати з ним та навчитись працювати пальцями ,а не нігтями( особливо ковернути щось,пошкребти,відкрити банку жестяну,на терку стерти...)
Існують дівчата, у яких на нігтях дуже погано тримається покриття. Щоб носити його протягом певного часу, рекомендуються:
Правильний догляд. Регулярно використовуйте масло для кутикули - це запобігає появі задирок і допоможе зміцнити натуральний ніготь. Не забувайте наносити його хоча б один-два рази на день.
Своєчасний ремонт. Намагайтеся вчасно підпилювати зачіпки, щоб це не спричинило повне відшарування матеріалів. Якщо нігтю потрібний більш серйозний ремонт, одразу записуйтесь до фахівців.
Мінімальна дія вологи. Від води деякі гель-лаки можуть розширюватися, а при висиханні звужуватися. Це одна з причин, чому рекомендується використовувати гумові рукавички під час домашнього прибирання.
Великий вплив на довговічність манікюру з гель-лаком має техніка його виконання, а також якість матеріалів. Тому, якщо у вас систематично з'являються сколи і відшарування раніше за певний час, варто повідомити свого майстра. Можливо він підбере інші кошти. Якщо це не допомогло – спробуйте змінити спеціаліста.

Як відновити здоров'я нігтів та кутикули ми вже з'ясували, що переношене покриття гель-лаком може завдати шкоди здоров'ю нігтів. Що робити, якщо подібне все ж таки трапилося? Насамперед слід зважити, що на повне оновлення нігтьової пластини знадобиться близько 3 місяців. Повернутись до виконання манікюру за допомогою гель-лаку можна буде лише після повного відновлення. Кутикула відростає швидше ніж нігті, але за її станом також важливо стежити. Видаляти тонку шкірку слід безпечним способом самостійно або у майстра манікюру. Крім того, між візитами в салон необхідно користуватися кремом для рук та олією для кутикули. В ідеалі це необхідно після кожного контакту з водою. Бережіть свої ручки – своєчасно оновлюйте манікюр, захищайте їх від сильних вітрів, морозів та агресивної побутової хімії. У такому разі ви завжди виглядатимете доглянуто і зможете зберегти здоров'я
Що таке оніхолізис?


Що таке оніхолізис і як з ним боротися – актуальне питання. Це патологічний стан, у якому нігтьова пластина відокремлюється від нігтьового ложа. Це може статися як на руках, так і ногах. Оніхолізис можна легко помітити характерною зміною кольору нігтя, який може стати білим, жовтим, зеленим або коричневим залежно від причини захворювання. Ніготь може стати нерівним і деформованим, що викликає додаткові незручності та неприємні відчуття.
Існує кілька видів оніхолізису, кожен з яких має свої особливості та причини виникнення.
Травматичний оніхолізис виникає внаслідок механічних пошкоджень нігтя, таких як : удари, затискання,не своєчасне приберання довжини нігтів на ногах чи зняття штучного матеріалу з нігтів або постійний тиск.
Бічний оніхолізис характеризується відшаруванням нігтьової пластини від одного або обох боків нігтя і часто пов'язаний з локальними травмами чи постійною нагрузкою на нігті(дуже часто зустрічається у майстрів масажу та спортсменів) або інфекціями.
Спонтанний оніхолізис може виникнути без видимої причини і часто асоціюється із системними захворюваннями, такими як псоріаз чи захворювання щитовидної залози.
Ідіопатичний оніхолізис - це форма, причини якої залишаються неясними, і часто потрібне комплексне обстеження для виявлення факторів, що сприяють розвитку цього стану.
Профілактика оніхолізису
Для запобігання оніхолізису важливо уникати травм, носити зручне взуття та рукавички при роботі з хімікатами. Будьте обережні при виконанні манікюру та педикюру, використовуйте інструменти обережно та уникайте надто агресивних методів.
Підтримка гігієни також відіграє ключову роль: регулярно мийте та ретельно сушіть руки та ноги, особливо після водних процедур. Намагайтеся не носити вологе взуття або шкарпетки тривалий час.
Зміцнюйте імунітет, дотримуючись збалансованого харчування та приймаючи вітаміни для підтримки здоров'я нігтів та шкіри. Переконайтеся, що у вашому раціоні достатньо вітамінів та мінералів, таких як біотин, цинк та вітаміни групи В.
Ніготь, який вріс! Чи потрібна резекція?
Що робити? Кули звертатись?
Поетапність ваших дій!
: зняти з нізгтя додаткову нагрузку( зняти покриття, мінімізувати закрите взуття)
: зробити ванночку теплу з сілью
: прикласти Леваміколь
: йти до хірурга, отримати як мінімум консультацію
: майстри педикюру вам не допоможуть в критичному стані
: що таке резекція?Резекція врослого нігтя полягає в частковому або повному видаленні нігтьової пластини. До основних етапів процедури відноситься: Резекція нігтя здійснюється під місцевою анестезією. Тому процедура не викликає хворобливого відчуття і займає близько 30 хвилин.
1 фото: в такому стані треба йти до хірурга!
2фото: це частина нігтьової пластини, яку видалили!
3фото: день пʼятий після резекції
4 фото : третя неділя, ще трошки і можна покривати!



